• Stáhněte si vizitku do mobilu.
    Martin Juroška
    +420 773 170 369
    maser@sakura-massage.cz
   • Tisk

    JURKIN massage

    Jak již bývá zvykem SAKURA massage dává na svých stránkách prostor i těm se kterými spolupracuje. V tomto případě se jedná o mladého maséra s bohatou sportovní historii o Radka Jurošku a jeho JURKIN massage. Více si o něm můžete přečíst v následujících řádcích. Tento masér v současnosti nemá svou vlastní provozovnu a čas od času hostuje v provozovně SAKURA massage (tedy si ji pronajímá), kde je po telefonické domluvě i k zastižení. Ceny a služby tohoto maséra se řídí výhradně jeho ceníkem. Dle jeho slov znedlouho zprovozní své vlastní webové stránky www.jurkin-massage.cz, kde se dozvíte více. Tak tedy....    Jmenuji se Radek Juroška a narodil jsem se v roce 1993. Kromě plavání mne to už od mládí "táhlo" k východní filosofii a především jejich medicíně. Upoutaly mě především jejich reflexní techniky, stlačování akupresurních bodů a čínská akupunktura. Masáže reflexních bodů na ploskách svých nohou jsem prováděl už jako samouk dle knih s velmi pozitivním úlevovým výsledkem. Tuto techniku, a nejen ji, ale i masáže těla jsem později začal zkoušet na svých spolužácích na gymnáziu. Při mých cestách po některých zemích Jihozápadní Asie a Severní Afriky mne víc než moře a památky zajímaly relaxační techniky a masáže místních "terapeutů", které jsem se snažil dle mých možností vyzkoušet na svém vlastním těle a mnohdy jsem se jimi nechal inspirovat.

    Ilustrace Ještě více jsem k masážím přilnul od svých šestnácti let, kdy jsem začal navštěvovat Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových v Ostravě, kde jsem aktivně plaval a na Letním Mistrovství ČR dorostu 2011 ve Zlíně jsem získal titul mistra ČR v disciplíně 100 m prsa. Právě díky masážím a relaxačním technikám se mi podařilo skloubit náročnou sportovní přípravu a studium. Po ukončení gymnázia jsem začal studovat vysokou školu.

    Svou vlastní masérskou praxi jsem zahájil v roce 2014, kdy jsem úspěšně absolvoval Rekvalifikační kurz u masérské školy Dexter Academy. Rekvalifikační kurz u této školy je nejen akreditován Ministerstvem školství, ale má i mezinárodní akreditaci certifikačních autorit.

    S pomocí mého otce, který má dlouholetou praxi a se kterým spolupracuji jsem si osvojil různé efektivní masážní a protahovací techniky.

    Mezi mé záliby a koníčky patří hlavně sport, především plavání a basketbal, dále pak práce na zahradě a pěstování okrasných stromů.


    Více o mne se dozvíte na mých webových stránkách: http://www.jurkin-massage.cz

  •  
 • Komerční odkazy

 • blank
 • blank
 • blank

Google+

Other Links


MASÁŽE V OPAVĚ

Sakura

Sakura, Opava, masáže, zábaly, reflexologie, Trigger points, Dornova metoda, Breussova masáž, lávové kameny, Hot stones,Baňkování, Gua Sha, Kinesiotaping, Tejpy
Sakura-Massage: masážní salon v Opavě - Víc než masáž...
Martin Juroška
maser@sakura-massage.cz
Phone: +420 773 170 369
Address:74601 Opava, Provaznická 284/2
ověřená masáž Martin Juroška recenze sakura massage Dárkové poukazy svatý valentýn Svátek svatého Valentýna valentin Článek o Sakura masáže: Opavský deník Opavský deník Opavský deník Opavský deník Opavský deník Opavský deník masaze v opave masaz opava masáže v Opavě masáž Opava masáže v opavě kvalitní masáže v Opavě strečínk v masérské praxi protahování sakura masáž recenze sakura opava reference trigger points spoušťové body spoustove body